Najbardziej opłacalne automaty do gry w Reno

Reno

Automaty do gier to wielka sprawa w Reno. Jeśli chodzi o hazard, stoły kasyn w Reno są pierwszym miejscem, do którego trafia większość hazardzistów. Jednak bardzo duża liczba graczy gustuje też w automatach do gry. A więc, jeśli zasilacie tę grupę i chcielibyście dowiedzieć się, jakie są najbardziej opłacalne maszyny hazardowe w Reno, poniższa lista wszystko Wam wyjaśni.

Wonder 4 Tall Fortune

Wonder 4 Tall Fortune to bardzo wciągający automat do gry, na którym można wygrać dużo pieniędzy. Głównym celem na tym slocie jest wygranie jak największej ilości pieniędzy bez utraty zbyt wielu własnych środków. To, co sprawia, że ​​ Wonder 4 Tall Fortune przyciąga wzrok graczy, to jego wysoki ekran z wieloma bębnami, które obracają się jednocześnie. Nie znajdziemy takiego slotu w żadnym kasynie online.

Wonder 4 Tall Fortune oferuje też szereg funkcji dodatkowych. Możemy je uruchomić podczas rozgrywki. Symbole na tym slocie obejmują czarodzieja, kryształową kulę, sowę i stworzenia mityczne. Posiada również funkcje Wilds, Scatters i darmowe spiny.

Bonus uruchamiany jest przez trafienie trzech, czterech lub pięciu symboli bonusowych w 7, 10 lub 20 darmowych grach. Co więcej, symbol bonusu na piątym bębnie może mieć mnożnik 2x, 3x lub 5x dla maksymalnie 100 darmowych gier. Funkcja Extra Bonus Wilds pojawia się częściej podczas bonusu.

River Dragons

River Dragons to jeden z najpopularniejszych automatów w grupie najbardziej opłacalnych slotów w Reno. Jego popularność wynika z unikalnego motywu opartego na chińskiej mitologii. Fabuła skupia się tutaj na historii dwóch smoków walczących o przejęcie kontroli nad rzeką, która przepływa przez ich królestwo.

W trakcie gry towarzyszyć nam będą obrazy tych smoków, które mogą być całkiem interesujące do oglądania podczas rozgrywki. I warto też zaznaczyć, że River Dragons pozwala wybierać między dwoma rodzajami bonusów.

Pierwszy bonus to premia PowerXStream, a druga to premia za określone kręcenie bębnami. Po udanym spinie na zwycięskiej linii wygrywającej aktywujemy te bonusy automatycznie.

Golden Wins Deluxe

Golden Wins Deluxe to automat z jackpotem progresywnym, który każdy gracz może wygrać w dowolnym momencie. Jest to gra o tematyce azjatyckiej, oferująca wiele sposobów na wygraną. Rozgrywka wzbogacona jest o symbole Wild, Wheel Bonus i darmowe spiny.

Bonus Wheel to funkcja obejmująca obrotowe koło z nagrodami. Kiedy wygramy jackpot, możemy zakręcić kołem. W tej grze symbol Wild może zastąpić każdy inny symbol z wyjątkiem symbolu Scatter.

Dzięki temu możemy uzupełniać zwycięskie kombinacje i zwiększać swoje szanse na wygranie dużych pieniędzy. Symbole Scatter mogą również nagradzać nas wygranymi, jeśli ustawimy trzy lub więcej takich symboli.

Make That Cash

Make That Cash to hybrydowy automat do gry, w którym główna gra rozgrywana jest na mechanicznym zestawie specjalnych bębnów. Możemy trafić wygraną w grze podstawowej, jeśli trafimy na zwycięskie linie wygrywające. Jednakże prawdziwą zabawę zapewnia jedna ze specjalnych funkcji tego automatu.

Ta fantastyczna funkcja nazywa się „Make That Cash”. Jest to jackpot progresywny, jaki możemy wygrać, trafiając co najmniej trzy symbole „Make That Cash” w dowolnym miejscu na bębnach.

Natomiast, jeśli dopasujemy co najmniej sześć podsymboli monety bonusowej, wówczas aktywujemy funkcję „Make That Cash Bonus”, która ujawnia na ekranie wideo odpowiednią liczbę pozycji na nagrody kredytowe lub progresywne.

Sahara Gold Slot

Sahara Gold Slot to 5-bębnowy automat, który oferuje do 15 linii wygrywających z motywem starożytnego Egiptu. Kiedy będziemy gotowy na rozgrywkę w złotych piaskach Sahary, szybko się przekonamy, że slot jest bardzo prosty w zrozumieniu.

System zakładów w Sahara Gold Slot jest łatwy w użyciu, z zakresem zakładów dostępnym dla wszystkich graczy i niskim punktem startowym wynoszącym 0,01 USD. Następnie możemy dostosować liczbę monet na linię przed pierwszym spinem.

Najlepszą częścią rozgrywki na slocie Sahara Gold jest sposób działania przycisku Autoplay. Połączono go z przyciskiem Zakręć, dając graczom wybór między czerwoną lub zieloną lampką. Jeśli świeci na zielono, jest włączony, a jeśli świeci na czerwono, jest wyłączony. W takiej sytuacji rundy przebiegają automatycznie, dopóki nie wyłączymy tej funkcji.

Świetną rozrywką na prawdziwe pieniądze są również automaty do gry na sieci, które można znaleźć w najlepszych kasynach online. Przy okazji można wyposażyć się w bonus z darmowymi spinami na kasyno.info, aby zapewnić sobie jeszcze bardziej ekscytującą rozgrywkę i to za pieniądze samego kasyna online.